Pages

Salı, Ocak 22, 2013

Gratis Alışverişi #1

Merhabalar,

Aslında bu yazıyı daha erken saatlerde,hatta daha önceki günlerde yazmayı düşünüyordum fakat başka blogları takip etmekten ve saatlerde onları okumaktan yazmayı sürekli erteliyorum.

Fotoğraflarımın kalitesiz olması da ayrıca bir etken. Ama artık dayanamadım ve yazıyorum.
Uzun süredir The Balm hastasıyım. Türkiyede satışı yokken Strawberryden takip ediyordum ve ürünler hakkında hiçbir fikrim olmamasına rağmen görünüşlerine hastaydım.

Strawberry'den ilk alışverişimde gelip-gelmeyeceğinden şüphe ederek birkaç parça sipariş vermiştim. Sonrasında da bir türlü kısmet olmadan Türkiye'ye gönderimi durdurdular.

Neyse efendim uzun lafın kısası Gratis indiriminden ben de nasibimi aldım.

Aldığım ürünler :

  • Time Balm Concealer
  • Cabana Boy Allık
  • Sexy Mama Pudra

The Balm - Time Balm Concealer : Kendisi miniminnacık bir güzellik. İçinden minik bir sünger çıkıyor ama bence süngersiz kullanımı daha kolay. Çünkü bu minik arkadaşımızın yapısı biraz katı ancak azıcık sevgi gösterdiğimizde yumuşak bir hal alıyor ve sürülmesi kolaylaşıyor.Göz altlarımı nemlendirmediğimde çizgilerde birikme yapıyor. Ben iyi bir kapatıcılık istediğimden ilk önce corrector uyguluyorum. İndirimde 14.90 gibi bir fiyata aldım.
 
 
 
 
The Balm - Cabana Boy : Aslında giderken aklımda Down Boy almak vardı. Down Boy, Cabana Boy'a göre tabiri caizse daha bebeksi bir pembe :) Ama Cabana Boy'u görünce her zaman ki gibi elim daha koyu pembeye gitti. Kalıcılığı iyi,neredeyse gün boyu yüzümde kalıyor. İndirimde yanlış hatırlamıyorsam 15.90'a aldım.
 
 
 
The Balm - Sexy Mama : Bu The Balm'ın transparan pudrası. Açıkçası ben şu an için sadece concealerımı sabitlemek için kullanıyorum. Bunun dışında hiç kullanmadım henüz. İndirimde bunu da 15.90 ya da 16.90 gibi bir fiyata aldım.
 
 
Hepsinin duruşlarıyla ilgili resimleri daha sonra makyaj fotoğraflarında göstermeyi düşünüyorum. Malum fotoğraf kalitesi kötü olunca yanıltıcı sonuçlar çıkabiliyor diye gün ışığında çekeceğim mecburen.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli..

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...